Wisła dla Lili

Akcja to przede wszystkim zbiórka pieniędzy przez portal SIEPOMAGA.PL na rzecz trzyletniej Lili z Ełku podczas płynięcia kajakiem  rzeką Wisła od źródła do Gdańska w jak najkrótszym czasie.

Każdy może wziąć udział , Janusz z kanapy przed telewizorem czy Zbyszek z Nowego Yorku – wystarczy odrobina chęci. Każda wpłata jest mile widziana. Jedna ważna wiadomość dla was – jeszcze można wpłacać 1% podatku. Przebieg całej akcji będzie rejestrowany przez GPS więc każdy będzie mógł monitorować spływowiczów w czasie spływu. Czy to w domu czy w pracy oczywiście podczas przerwy śniadaniowej :)

Cel jest jeden wspomóc Lilię, która walczy z porażeniem mózgowym i niedosłuchem i zapewnić jej samodzielność w przyszłości.

Jej motto to – BY NIGDY NIE STRACIĆ UŚMIECHU porażenia mózgowego nie da się wyleczyć, ale dzięki intensywnym działaniom i zaangażowaniu wierzymy, że będzie mogła zmniejszyć w jak największym stopniu ograniczenia, które rosną wraz z nią.

Wszyscy wiemy jak drogie jest leczenie. Zbiórka zostanie przeznaczona przede wszystkim na leczenie, sprzęt niezbędny do prawidłowego poruszania się, rehabilitację i niezbędne terapie usprawniające, w kierunku późniejszej możliwości samodzielnego funkcjonowania.

Dziękuję wszystkim za wsparcie.

Poznajcie Lilę

Lilia Wasilewska, 3 latka


Patrząc na Lilkę widzisz tylko wesołe i zdrowe dziecko, ponieważ jej choroby nie ujrzysz na zdjęciach. Mózgowe porażenie dziecięce będzie towarzyszyć jej już do końca życia, nie da się go wyleczyć, chociaż tak bardzo byśmy chcieli. Tylko dzięki intensywnej i zróżnicowanej rehabilitacji oraz terapii i odpowiednim zaopatrzeniu medycznym córeczka ma szansę na jakąkolwiek samodzielność, w którą bardzo wierzymy i o którą walczymy.

Projekt wsparli

Projekt współfinasowany z budżetu miasta EŁK

Powiedz swoim znajomym!Realizacja Asearch.pl.